uc_webmoneygate (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Result
fr: Résultat

en: Payment details
fr: Détails du paiement

en: Live
fr: En direct

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Transaction mode
fr: Mode de transaction

en: Order review submit button text
fr: Texte du bouton de vérification de commande

en: Submit Order
fr: Valider la commande

en: Merchant ID
fr: Identifiant (ID) de marchand

en: Transaction mode used for processing orders.
fr: Mode de transaction utilisé pour traiter les commandes.
