uc_webmoneygate (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Payment details
gl: Detalles do pago

en: Live
gl: Vista previa

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Transaction mode
gl: Modo de transacción

en: Submit Order
gl: Enviar Pedido
