uc_webmoneygate (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Result
he: תוצאה

en: Live
he: חי

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Submit Order
he: שלח הזמנה
