uc_webmoneygate (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Result
it: Risultato

en: Payment details
it: Dettagli pagamento

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Transaction mode
it: Modalità di transazione

en: Order review submit button text
it: Il testo sul pulsante di invio revisione ordine

en: Submit Order
it: Invia ordine

en: Merchant ID
it: ID negoziante
