uc_webmoneygate (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Result
pl: Wynik

en: Payment details
pl: Szczegóły płatności

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Order review submit button text
pl: Tekst przycisku przegląd zamówienia

en: Submit Order
pl: Realizuj zamówienie

en: Merchant ID
pl: ID sprzedawcy
