uc_webmoneygate (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Result
ro: Rezultat

en: Transaction mode
ro: Mod tranzacţie

en: Order review submit button text
ro: Textul butonului pentru trimiterea comenzii

en: Transaction mode used for processing orders.
ro: Modul tranzacţiei folosite pentru prelucrarea comenzilor.
