uc_webmoneygate (6.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Live
bg: Живот

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Submit Order
bg: Направи Поръчка

en: Merchant ID
bg: ID на търговеца
