uc_webmoneygate (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Payment details
cs: Podrobnosti platby

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Transaction mode
cs: Transakční režim

en: Order review submit button text
cs: Text tlačítka "shrnutí objednávky".

en: Submit Order
cs: Potvrdit objednávku

en: Merchant ID
cs: ID obchodníka
