uc_webmoneygate (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Result
fi: Tulos

en: Payment details
fi: Maksun tiedot

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Order review submit button text
fi: Tilauksen varmistussivun lähetysnapin teksti

en: Submit Order
fi: Lähetä tilaus

en: Merchant ID
fi: Kauppias ID-tunnus
