uc_webmoneygate (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Result
hu: Eredmény

en: Payment details
hu: A fizetés részletei

en: Live
hu: Élő

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Transaction mode
hu: Tranzakció módja

en: Order review submit button text
hu: A „rendelés áttekintése” beküldő gombjának szövege

en: Submit Order
hu: Rendelés beküldése

en: Merchant ID
hu: Kereskedőazonosító

en: Shop name
hu: Üzlet neve
