uc_webmoneygate (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Result
lv: Rezultāts

en: Payment details
lv: Maksājumu detaļas

en: Live
lv: Tiešraide

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Transaction mode
lv: Transakciju režīms

en: Order review submit button text
lv: Pasūtījuma pārbaudes apstiprināšanas pogas teksts

en: Submit Order
lv: Apstiprināt pasūtījumu

en: Transaction mode used for processing orders.
lv: Kāds transakciju režīms tiks izmantots pasūtījumu apstrādei.
