uc_webmoneygate (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Result
sv: Resultat

en: Payment details
sv: Betalningsdetaljer

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Transaction mode
sv: Transaktionsläge

en: Order review submit button text
sv: Text på knappen som godkänner beställningen

en: Submit Order
sv: Skicka beställning

en: Merchant ID
sv: Säljarens ID
