uc_webmoneygate (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Result
tr: Sonuç

en: Payment details
tr: Ödeme ayrıntıları

en: Live
tr: Live (canlı)

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Transaction mode
tr: İşlem modu

en: Order review submit button text
tr: Sipariş önizleme gönder buton metni

en: Submit Order
tr: Siparişi gönder

en: Transaction mode used for processing orders.
tr: İşlem modu siparişlerin işlenmesi için kullanılır.
