uc_webmoneygate (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Result
uk: Результат

en: Payment details
uk: Подробиці оплати

en: Live
uk: Наживо

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Transaction mode
uk: Режим трансакції

en: Order review submit button text
uk: Текст на кнопці перегляду замовлення

en: Submit Order
uk: Зробити замовлення

en: Merchant ID
uk: Торговий ідентифікатор

en: Transaction mode used for processing orders.
uk: Метод платежу для оплати рахунків.
