uc_webmoneygate (6.x-1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Payment details
vi: Chi tiết thanh toán

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Transaction mode
vi: Chế độ giao dịch

en: Submit Order
vi: Đệ trình Đơn hàng

en: Transaction mode used for processing orders.
vi: Chế độ giao dịch dùng cho việc xử lý các đơn hàng.
