uc_webmoneygate (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Result
ca: Resultat

en: Payment details
ca: Detalls del pagament

en: Live
ca: En viu

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament
