uc_webmoneygate (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Result
fa: نتیجه

en: Payment details
fa: جزئیات پرداخت

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Transaction mode
fa: حالت تراکنش

en: Submit Order
fa: ارسال سفارش
