uc_webmoneygate (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Result
ja: 結果

en: Payment details
ja: 決済の詳細

en: Live
ja: ライブ

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Transaction mode
ja: 取引モード

en: Order review submit button text
ja: 注文内容確認ボタンのテキスト

en: Submit Order
ja: ご注文の確定

en: Merchant ID
ja: マーチャントID
