uc_webmoneygate (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Result
lt: Rezultatas

en: Payment details
lt: Mokėjimo informacija

en: Live
lt: Gyva

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Transaction mode
lt: Pervedimo būdas

en: Order review submit button text
lt: Užsakymo peržiūrėjimo mygtuko tekstas

en: Submit Order
lt: Pateikti užsakymą

en: Merchant ID
lt: Pardavėjo ID
