uc_webmoneygate (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Result
nl: Resultaat

en: Payment details
nl: Betalings details

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Transaction mode
nl: Transactie modus

en: Order review submit button text
nl: Knoptekst voor 'Bestelling controleren'

en: Submit Order
nl: Verzend Bestelling

en: Merchant ID
nl: Verkoper-ID

en: Transaction mode used for processing orders.
nl: Transactie modus voor het verwerken van orders
