uc_webmoneygate (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Result
ru: Результат

en: Payment details
ru: Подробности платежа

en: Live
ru: Действующий

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Transaction mode
ru: Режим операции

en: Order review submit button text
ru: Текст на кнопке "Предпросмотр заказа"

en: Submit Order
ru: Отправить заказ

en: Merchant ID
ru: Мерчант ID

en: Transaction mode used for processing orders.
ru: Метод платежа для оплаты счетов.
