UC WePay (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Create account
pt: Criar conta

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: Account name
pt: Nome da conta
