UC WePay (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Servers
da: Servere

en: Unknown
da: Ukendt

en: Create account
da: Opret konto

en: checkout
da: reservér

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: New account
da: Ny konto

en: Checkout settings
da: Indstillinger for checkout

en: Account name
da: Kontonavn
