UC WePay (6.x-1.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Servers
de: Server

en: Unknown
de: Unbekannt

en: Accounts
de: Konten

en: Create account
de: Konto erstellen

en: checkout
de: sperren

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: New account
de: Neues Konto

en: Checkout settings
de: Bestellvorgang / Kassenseite

en: Account name
de: Kontoname
