UC WePay (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Accounts
fi: Tilit

en: Create account
fi: Luo käyttäjätili

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: New account
fi: Uusi tili

en: Checkout settings
fi: Kassan asetukset
