UC WePay (6.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Servers
kn: ಪರಿಚಾರಕಗಳು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Accounts
kn: ಖಾತೆಗಳು

en: Create account
kn: ಹೊಸ ಖಾತೆ ತೆರೆಯಿರಿ

en: Account name
kn: ಖಾತೆಯ ಹೆಸರು
