UC WePay (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Create account
nl: Account aanmaken

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: New account
nl: Nieuwe account

en: Checkout settings
nl: Afrekeninstellingen
