UC WePay (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Servers
ru: Серверы

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Create account
ru: Создать учётную запись

en: checkout
ru: расчёт

en: Website
ru: Вебсайт

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Checkout settings
ru: Настройки процесса оформления заказа

en: Account name
ru: Название счёта
