UC WePay (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Accounts
sk: Účty

en: Create account
sk: Vytvoriť účet

en: Website
sk: Webová lokalita

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Checkout settings
sk: Nastavenia pokladne
