UC WePay (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: checkout
tr: Ödeme yap

en: Website
tr: Web sitesi

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Checkout settings
tr: Kasa ayarları

en: Account name
tr: Hesap sahibi
