UC WePay (6.x-1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Servers
vi: Máy chủ

en: Unknown
vi: Không rõ

en: checkout
vi: thanh toán

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: New account
vi: Tài khoản mới

en: Checkout settings
vi: Các thiết lập tính tiền
