UC WePay (6.x-1.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Create account
ca: Crea un compte

en: checkout
ca: Pagament

en: Website
ca: Lloc web

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Checkout settings
ca: Paràmetres del procés de pagament
