UC WePay (6.x-1.2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Servers
cs: Servery

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Create account
cs: Vytvořit účet

en: Website
cs: Webová stránka

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Checkout settings
cs: Nastavení pokladny

en: Account name
cs: Název účtu
