UC WePay (6.x-1.2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Servers
fr: Serveurs

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Accounts
fr: Comptes

en: Create account
fr: Créer un compte

en: checkout
fr: validation de commande

en: Website
fr: Site web

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: New account
fr: Nouveau compte

en: Checkout settings
fr: Paramètres du tunnel d'achat

en: Account name
fr: Nom du compte
