UC WePay (6.x-1.2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Servers
hu: Kiszolgálók

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Create account
hu: Felhasználó létrehozása

en: checkout
hu: pénztár

en: Website
hu: Webhely

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: New account
hu: Új fiók

en: Checkout settings
hu: Fizetési mód beállításai

en: Account name
hu: Számlatulajdonos neve
