UC WePay (6.x-1.2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Servers
pl: Serwery

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Create account
pl: Stwórz konto

en: Website
pl: Strona WWW

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: New account
pl: Nowe konto

en: Checkout settings
pl: Ustawienia realizacji zamówienia

en: Account name
pl: Nazwa konta
