UC WePay (6.x-1.2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Servers
uk: Сервери

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Accounts
uk: Рахунки

en: Create account
uk: Створити обліковий запис

en: checkout
uk: розрахунки

en: Website
uk: Веб-сайт

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: New account
uk: Новий обліковий запис

en: Checkout settings
uk: Налаштування оформлення

en: Account name
uk: Назва облікового запису:
