UC WePay (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Unknown
es: Desconocido

en: Create account
es: Crear cuenta

en: checkout
es: terminar y pagar

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Account name
es: Nombre de la cuenta
