UC WePay (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Servers
ja: サーバー

en: Unknown
ja: 不明

en: Create account
ja: アカウントを作る

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Checkout settings
ja: 購入手続きの設定
