UC WePay (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Create account
pt: Criar conta

en: New account
pt: Nova conta

en: Account name
pt: Nome de conta
