UC WePay (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Servers
sv: Servrar

en: Unknown
sv: Okänd

en: Accounts
sv: Konton

en: Create account
sv: Skapa konto

en: Website
sv: Webbplats

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Checkout settings
sv: Inställningar för kassan

en: Account name
sv: Namn på konto
