Who Bought What - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Submit
ja: 送信

en: Email
ja: メール

en: Qty
ja: 数量

en: Price
ja: 価格

en: Phone
ja: 電話番号

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: Export to CSV file.
ja: CSVファイルでエクスポート。

en: Show paged records
ja: ページ分けされたレコードを表示

en: Show all records
ja: 全てのレコードを表示
