Who Bought What - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Submit
ru: Отправить

en: Qty
ru: Кол-во

en: Price
ru: Цена

en: Phone
ru: Телефон

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Export to CSV file.
ru: Экспорт в CSV-файл.

en: Show paged records
ru: Просмотреть записи по страницам

en: Show all records
ru: Показать все записи
