Who Bought What - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Submit
ca: Envia

en: Date
ca: Data

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Qty
ca: Quantitat

en: Price
ca: Preu

en: Phone
ca: Telèfon

en: Export to CSV file.
ca: Exporta a un fitxer CSV.

en: Show all records
ca: Mostra tots els registres
