Who Bought What - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Submit
hi: जमा करें

en: Date
hi: तारीख

en: ID
hi: आईडी

en: Email
hi: ईमेल

en: Phone
hi: फ़ोन
