Who Bought What - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Submit
gl: Enviar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Qty
gl: Cant.

en: Price
gl: Prezo

en: Phone
gl: Teléfono

en: Export to CSV file.
gl: Exportar a un ficheiro CSV.

en: Show all records
gl: Amosar todos os rexistros
