Who Bought What - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: ID
pt: Identificador

en: Qty
pt: Qtd

en: Price
pt: Preço

en: Phone
pt: Telefone

en: Export to CSV file.
pt: Exportar para arquivo CSV.

en: Show paged records
pt: Mostrar registros paginados

en: Show all records
pt: Mostrar todos os registros
