Who Bought What - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Submit
ar: إضافة

en: Date
ar: التاريخ

en: Total
ar: المجموع

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Price
ar: السعر
