Who Bought What - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Status
es: Estado

en: Submit
es: Enviar

en: Date
es: Fecha

en: Email
es: Correo electrónico

en: Qty
es: Cant.

en: Price
es: Precio

en: Phone
es: Teléfono

en: Show paged records
es: Mostrar los registros paginados

en: Show all records
es: Mostrar todos los registros

en: You must select a product.
es: Debe seleccionar un producto.
