Who Bought What - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Date
hr: Datum

en: Total
hr: Ukupno

en: Email
hr: E-pošta

en: Qty
hr: Količina

en: Price
hr: Cijena

en: Phone
hr: Telefon
